Za równy tydzień odbędzie się Fashion Night!

15 maja odbędzie się kolejna edycja Pokazu Mody – Fashion Night!

Fashion Night to największy studencki projekt modowy w Polsce! Organizowany na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w ramach Juwenaliów UEK.

Każdego roku promujemy młodych, obiecujących, polskich projektantów, którzy niejednokrotnie zaczynają na naszym wybiegu swoją karierę w świecie mody!

 

f2

 

Dołączcie do wydarzenia Fashion Night na facebook’u! Czekają tam na Was nowinki ze świata mody oraz konkursy, w których możecie wygrać modne nagrody!

Już niedługo przedstawimy Wam sylwetki tegorocznych projektantów oraz nazwiska gości specjalnych, którzy zasiądą na widowni.

15 maja 2017, godzina 18:00, hala sportowo-dydaktyczna Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Wstęp wolny

f3

 

Po Pokazie Głównym zapraszamy na After Party w klubie Choice – ul. Floriańska 15.

W trakcie Fashion Night przeprowadzona zostanie również zbiórka pieniędzy na rehabilitację małej Basi. Dziewczynka urodziła się 22.03.2011r. z wadą rozwojową ośrodkowego układu nerwowego. Basia wymaga stałej rehabilitacji, która wiąże się z wysokimi kosztami finansowymi. Jesteśmy pewni, że wesprzecie ten szczytny cel!

Z muzycznych atrakcji podczas pokazu jednego z projektantów zaśpiewa dla Was Erith. Wokalistka z początku publikowała swoje utwory w internecie, jednak branża muzyczna bardzo szybko zainteresowała się jej twórczością. Nazywana jest no  wą nadzieją muzyki alternatywnej oraz muzycznym wulkanem.