X-tremalia – ogromna porcja wrażeń i adrenaliny

X-tremalia to największe święto dla aktywnych, organizowane w ramach Juwenaliów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W tym czasie Kampus uczelniany staje się areną sportów pełnych adrenaliny. Jest to świetna okazja do sprawdzenia swoich możliwości fizycznych, jak i świetnej zabawy przy atrakcjach, które z roku na rok stają się coraz ciekawsze. A z racji tego, że tegoroczna edycja jest już siódmą edycją , organizatorzy szykują dla Was wyjątkowe niespodzianki i niezapomniane wrażenia!

W tym jedynym i niepowtarzalnym wydarzeniu będziecie mogli sprawdzić siebie w różnych dziedzinach sportu. W minionych edycjach nie zabrakło rozgrywek indywidualnych, jak i konkurencji drużynowych. Tym razem finał tego szalonego wydarzenia będzie miał miejsce już 8 maja!

W ramach projektu organizowany jest również X-tre RUN, czyli bieg na świeżym powietrzu, który jak co roku poprzedza finał. 7 maja obszar Błoń Zabierzowskich zmieni się w strefę przeszkód, które będą wymagać nie lada wysiłku, a wykonanie ich da biegaczom ogromną satysfakcję. Możliwość pokonania własnego strachu i słabości zagwarantuje nam Husaria, partner projektu. Od lat jest doświadczony i znany z fantazji przy kreowaniu toru. Nie może Was tam zabraknąć!

Blisko 70 atrakcji i 220 X-tremalnych biegaczy oraz wielu studentów oczekujących niepowtarzalnych emocji towarzyszy każdej edycji wydarzenia. W poprzednich latach można było spróbować takich rzeczy jak:

– Archery Tag – gra podobna do znanego paintballa, gdzie zamiast markerów i kulek z farbą używamy łuków i strzał;
– ścianka wspinaczkowa;
– byk rodeo;
– trening crossfitu oraz MMA;
– tradycyjny już dla X-tremaliów turniej w piłkę nożną z atrakcyjnymi nagrodami.

Jeśli jesteś fanem piłki nożnej, a zabawa w grupie sprawia Ci jeszcze większą satysfakcje, to nie możesz ominąć turnieju, który zostanie przeprowadzony na hali sportowej. Niezapomniane emocje, wspólna zabawa, duża dawka adrenaliny, to wszystko będzie na wyciągnięcie reki dla uczestników wydarzenia!!

Nie zwlekajcie i już dziś zaplanujcie czas na 7 i 8 maja. Zapisy na bieg są proste, wystarczy, że wypełnicie ankietę i dołączycie do niezapomnianej zabawy! Wszytkie ważne informacje dotyczące biegu oraz wydarzenia, znajdziecie w opisie wydarzenia zamieszczonym na Facebooku https://www.facebook.com/events/528501760856559/.

Start godzina 9:00, 8 maja, Kampus UEK
X-TRE RUN, Błonia Zabierzowskie, 7 maja start godzina 17:00