Atom Heart

Zespół Atom Heart powstał 2 lata temu, aby łączyć klimaty klasycznego Hard Rocka oraz Bluesa. Do sukcesów zespołu należą nagrana EP-ka wiosną 2016 roku, a także niedawno wyprodukowany singiel w Izabelin Studio. Obecnie Atom Heart pracuje nad nowym materiałem, który przywracał będzie magicznego ducha lat 60-tych oraz 70-tych.

BAO

BAO od roku podróżuje po Polsce prezentując swoją muzykę każdemu, kto stanie na ich drodze. Ich koncerty są nieprzewidywalne, ale wszystkie łączy jedno – nie wiadomo na co patrzeć. Energia płynąca z muzyki tego zespołu, porywa największe kłody drzew, a trzciną zaledwie tylko kołysze. Perkusja, bas, gitara i wokal w zupełności wystarcza, by całe piękno świata, przelać w muzykę tak szczerą, prostą i piękną, jak tych 4 mężczyzn na scenie.

Burnin Whistle

Jesteśmy pełnym rock and rollowej energii młodym zespołem, szukającym okazji do szaleństwa na scenie. Inspirujemy się hard rockiem z lat ’80.

CRIMSON ROCKETS

Jesteśmy CRIMSON ROCKETS i gramy karmazynowego rocka, czyli wpadającą w ucho mieszaninę rockowych riffów, klawiszowych brzmień, basowego groove’u, mocnych uderzeń w gary, kobiecego wokalu i rock’n’rollowej energii!

Dinosaurs Are Dead

Dinosaurs Are Dead to rockowy meteoryt, który spadł na Ziemię w 2015 roku, gdzieś w okolicach Krakowa.  Zespół tworzy czwórka przyjaciół, poświęcająca każdą wolną chwilę na tworzenie nowego, chwytliwego materiału, który niebawem podbije listy przebojów. Ich brzmienie to wybuchowa mieszanka rocka i muzyki popularnej. Rozgrzeją każdą widownię!

Frankenstein Children

Jesteśmy trójką przyjaciół z Ząbkowic Śląskich. Obecnie mieszkamy i studiujemy we Wrocławiu. Gramy przestrzennie; nie boimy się eksperymentować z dźwiękami.

Metromon

Metromon – rzeszowska grupa muzyczna wykonująca szeroko pojętą muzykę rockową. Grupa powstała w roku 2014 roku, w tym czasie w jej skład wchodzili Błażej Szewczyk (gitara solowa), Tomasz Wajda (gitara rytmiczna), Mateusz Skorupa (gitara basowa) oraz Rafał Chruścicki (instrumenty perkusyjne). W lutym 2015 roku do zespołu dołączyła wokalistka Ewelina Pisarek. W uzupełnionym składzie grupa rozpoczęła intensywną pracę nad autorskim materiałem. W czerwcu 2015 roku grupa zagrała debiutancki koncert w Rzeszowskim klubie Winyl. Coraz większe zainteresowanie zespołem zaowocowało licznymi koncertami, między innymi na Kulturaliach Rzeszowskich i Tarnobrzeskich Juwenaliach. Końcem roku 2016 zespół wydał kolejny singiel zatytułowany „Lejdi”.

Ostatni w Raju

Ostatni w Raju to grupa muzyczna która powstała w 2013 roku grająca muzykę
rockową. Zespół tworzy czterech obiecujących muzyków, którzy pomimo swojego młodego wieku posiadają duże doświadczenie artystyczne. Grupę charakteryzuje dynamizm, rozmach, zapał i temperament – cztery słowa, które tworzą perfekcyjny rock. Znacie przecież te piosenki, które mają w sobie tyle energii, że podczas odtwarzania wlewają ją w słuchających, i nie da się nie kiwać głową do rytmu. A w przypadku zespołu Ostatni w Raju wszystkie kawałki dają właśnie taki efekt.

Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów

Muzyka Egzotycznego Dandysa Paryskich Bulwarów to połączenie rocka, bluesa i funku, chociaż zespół nie stroni również od inspiracji folkowych. Mocną stroną zespołu są oryginalne, szczere, niekiedy ironiczne teksty, które stawiają zespół gdzieś pomiędzy rockiem, a piosenką poetycką oraz sceniczna nieprzewidywalność. Gdyby Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów był konserwą, to zawierałby 99% mięsa.

Inclusion

Inclusion to młody podkrakowski zespół grający muzykę z pogranicza Rocka i Metalu, pełen rytmicznych i melodycznych rozwiązań, posiadający na koncie dwie EPki: „Nieśmiertelny” i anglojęzyczną „Skybound”. Grupa dwukrotnie zwyciężyła krakowski okręg festiwalu międzynarodowego Emergenza i reprezentowała Kraków w krajowych finałach. Inclusion to piątka przyjaciół, których łączy ogromna pasja do muzyki i dobrej zabawy.

Radioslam

Wizytówką zespołu jest mocny koktajl muzyki rockowej z wybuchowa energią na żywo. Nowy zespół aktywnie przybiera na sile, w krótkim okresie czasu nagrał kilka promocyjnych utworów i teledysków. Za nimi seria rockowych przeglądów i festiwali, jak również koncert na ubiegłorocznym festiwalu Woodstock.

SKRAFFKY

Punk rockowa kapela ze Starachowic. Gramy od wiosny 2012r. Skład kapeli podlegał wielu zawirowaniom, w końcu się wykrystalizował i obecnie SKRAFFKY tworzy czterech muzyków  Kalosz – perkusja, Mikołaj -gitara ,Rafał – gitara/ wokal, Albert – bas/ wokal. Muzyka zespołu to bardzo szeroko pojmowany punk rock.

The Perfumes

The Perfumes to mieszanka rockowej, niemal punkowej energii, popowych melodii oraz tekstów w języku polskim. Zespół tworzy czwórka młodych muzyków z Krakowa i Alwerni, których różnorodne inspiracje i charaktery stanowią prawdziwą mieszankę wybuchową.

TSE – The Sudden Entrance

Zespół tworzy 5 młodych ludzi, którzy grają bezkompromisową mocną muzykę, jednocześnie nie pozbawiając jej melodyjności.  Zespół powstał w październiku 2013.