Deorro

Deorro

Headliner - Juwenalia UEK 2019

Od ponad dekady, urodzony w Los Angeles producent Deorro (właściwie Erick Orrosquieta) swoją twórczością przenika gatunki, przekracza granice międzynarodowe i przełamuje bariery kulturowe. Uznawany jest za światowej klasy DJ’a irenomowanego autora tekstów piosenek.

Deorro wkroczył do głównego nurtu środowiska w kwietniu 2014 r. wraz z wydaniem „Five Hours”, które zapoczątkowało sejsmiczną falę ciągłej rozpoznawalności.

W następnym roku Deorro połączył siły z Chrisem Brownem, gwiazdą pop/R&B i zwycięzcą nagrody Grammy, aby wokalnie przerobić „Five Hours”. Wydana w marcu 2015 roku, zaktualizowana wersja podniosła Deorro do rangi jednego z największych graczy na scenie EDM. Widać to w statystykach; ponad 330 milionów odtworzeń na Spotify i ponad 200 milionów odsłon oficjalnego teledysku na YouTube. Utwór znalazł się również w pierwszej piętnastce na listach przebojów Spotify w 40 krajach i w pierwszej piętnastce na listach przebojów Apple Music w 16 krajach. Co więcej, przebojowy singiel ugruntował początek mocnego, wieloletniego nagrania z wytwórnią muzyki elektronicznej Ultra Music.

Bilety dostępne na Biletomat.pl – bilety online.

 

Deorro – Five Hours (Static Video) [LE7ELS]

 

Deorro x Chris Brown – Five More Hours (Official Video)