#2 gwiazda Tom Swoon! Bilety w I puli wciąż w sprzedaży.

To już oficjalne! Tom Swoon – artysta który swoje sety prezentuje na największych festiwalach i imprezach na świecie wystąpi na Perła Juwenaliach UEK 2017!

Tom Swoon (Dorian Tomasiak) – Polski DJ i producent muzyczny. Ma dopiero 24 lata, a już znalazł się w notowaniu top100 DJs wg DJMag obok takich artystów jak Avicii, Calvin Harris czy Martin Garrix . W 2015 zajmował w tym zestawieniu 46. miejsce, jest to zdecydowanie najlepszy wynik nie tylko w jego karierze, ale również w historii polskiej muzyki elektronicznej. Jego remiks piosenki Burn It Down zespołu Linkin Park znalazł się na ich albumie, a w 2016 roku podczas pożegnalnej trasy koncertowej Avicii’ego to właśnie on zagrał support na jego jedynym koncercie w Polsce.

Juwenalia UEK znów pokazują swoją oryginalność na tle innych wydarzeń juwenaliowych w Krakowie i w Polsce. Odkrywamy zupełnie nowe brzmienia i prezentujemy artystów popularnych na świecie. Tom Swoon już 18 maja na Kampusie UEK! Przypominamy także o biletach, które są wciąż dostępne w I puli! Dostać je można w klubie studenckim zaUEK, na portalu eBilet, we wszystkich salonach Empik w Polsce oraz na Facebook’u. Ceny w pierwszej puli są bardzo przystępne: Student UEK – 10 PLN, Student – 15 PLN, Normalny – 20 PLN.

Posłuchaj zapowiedzi gwiazdy w RMF MAXXX!

[prisna-google-website-translator]