UEK Gaming Stage rozpocznie Perła Juwenalia UEK 2017.

Kolejna edycja Juwenaliów UEK zbliża się wielkimi krokami. W tym roku organizatorzy również zapraszają na UEK Gaming Stage, czwartą już edycję projektu przygotowanego dla fanów wszelakich gier.

Już 27 kwietnia na hali sportowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na przybywających będzie czekało wiele atrakcji – począwszy od gier e-sportowych, konsolowych, poprzez karciane i planszówki.

Na miejscu toczyć się będzie rywalizacja w rozgrywkach najpopularniejszych na całym świecie gier! Jedną z głównych atrakcji będzie turniej Counter-Strike: Global Offensive.  W tym roku na UEK Gaming Stage będzie również możliwość wzięcia udziału w turnieju Hearthstone’a współorganizowanego z Blizzone.pl. Jednak to nie wszystko! Podczas wydarzenia odbędą się rozgrywki w Overwatch’a! Nie zabraknie także rozrywki dla fanów gier konsolowych i piłki nożnej. Podczas finału będzie miał miejsce turniej w Fifę 17. Organizatorzy nie zapomnieli także o miłośnikach gier karcianych. Specjalnie na tę okazję  we współpracy z kołem GameStrategy odbędzie się turniej w Pokera dla ponad 200 osób. Entuzjaści gier planszowych również znajdą coś dla siebie. Więc jeśli wolisz spędzić czas w naszej strefie chillu wraz ze znajomymi to również czekamy na Ciebie!

Jeśli kochasz gry to nie może Cię zabraknąć na UEK Gaming Stage! Zapamiętaj – 27 kwietnia, hala widowiskowo-sportowa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Więcej informacji na naszym fanpage’u oraz stronie internetowej.