Chcecie więcej? To macie! Bovska na Juwenaliach UEK!

Głos juwenaliowych fanów został rozpatrzony pozytywnie. Tegoroczne Perła Juwenalia UEK nie zakończą się po występie 4 gwiazd. Ogłaszamy kolejnego artystę, a właściwie artystkę. Na Scenie Perła 18 maja wystąpi Bovska!

 

W ostatnich dniach na naszym facebook’owym fanpage’u zapytaliśmy Was czy chcielibyście zobaczyć jeszcze więcej artystów na tegorocznych Perła Juwenaliach UEK. Nie mogło być inaczej! Wola była jednoznaczna – na czterech się nie zakończy. No i jest. Bovska! A czy to już koniec… ? My się dopiero rozkręcamy!

 

Bovska – to pseudonim nawiązujący do nazwiska 31-letniej Magdy Grabowskiej Wacławek. Artystki-piosenkarki, która okazała się ogromną niespodzianką po wydaniu jej debiutanckiej płyty “Kaktus”. Z wykształcenia jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego Fryderyka Chopina i Akademii Muzycznej w Warszawie. Jej twórczość powszechnie uważana jest jako mix muzyki pop z elementami eletronicznych, klawiszowych brzmień. Na jej pierwszym krążku wydanym 11 marca 2016 roku znajduje się m.in. tytułowy singiel, który uzyskał status złotej płyty oraz jest jednocześnie utworem reklamującym serial TVN “Druga Szansa” z Małgorzatą Korzuchowską. Bovska nie tylko zajmuje się tworzeniem muzyki popularnej. Na swoim koncie ma także kompozycje napisane na orkiestrę smyczkową czy do filmów animowanych. Wszechstronność artystki została doceniona nominacją do MTV Europe Music Award w kategorii najlepszy polski wykonawca.

 

Zapowiedź Bovskiej w RMF MAXXX! 

 

 

Czy jest ktoś jeszcze kto nie kupił biletu na Koncert Główny? Wejściówki w II puli znikają z ogromną szybkością! Przypominamy o cenach biletów, można je kupić między innymi za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Student UEK – 20 PLN
Student – 25 PLN
Normalny – 30 PLN

 

[prisna-google-website-translator]