Dwa Sławy #1 gwiazdą Juwenaliów UEK 2018!

Do startu Juwenaliów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zostało niecałe 100 dni. Jest to idealny moment, aby poznać gwiazdy, które usłyszymy 10 maja na Kampusie UEK. Pierwszą z nich jest grupa Dwa Sławy.

Dwa Sławy to łódzki duet, w skład którego wchodzą Rado Radosny oraz Astek. Związani wcześniej z macierzystymi formacjami – Uśpione Miasto i Ustinstrumentalix w 2006 roku postanowili połączyć siły aby tworzyć zupełnie nowy projekt. Pod szyldem Dwa Sławy wydali dotąd sześć wydawnictw, z których dwa ostatnie – „Ludzie Sztosy” i „Dandys Flow” pokryły się złotem.

W swoich numerach łączą ekstremalnie szybką nawijkę z inteligentnymi grami słownymi, nowoczesnymi podkładami i sprawnym doborem współpracowników. Na ich albumach na featuringach pojawiali się m.in. Tede, Quebonafide czy DJ Flip.

Niebawem ukaże się ich nowy album o tytule „TBA”. Czy powtórzy sukces ostatniego krążka „Dandys Flow” i pokryje się złotem? Tego jeszcze nie wiemy, ale jesteśmy pewni, że koncert jaki dadzą na Juwenaliach UEK 2018 zapadnie wszystkim  na długo w pamięci.

To oczywiście początek naszych muzycznych ogłoszeń. Zachęcamy do śledzenia naszego wydarzenia na Facebooku Juwenalia UEK 2018 Koncert Główny oraz odwiedzenia juwenaliowego fanpage Juwenalia UEK 2018, aby być na bieżąco z wszystkimi informacjami.

Informujemy również, że od 1.02 ruszyła sprzedaż pierwszej puli biletów na wydarzenie. Bilety można nabyć w Klubie Studenckim zaUEK oraz na stronie biletomat.pl.