Grubson zagra ponownie na Juwenaliach UEK 2014!

Koncerty Grubsona są jednymi z najbardziej energicznych, porywają fanów (i nie tylko). Mogliśmy się o tym przekonać na zeszłorocznych Juwenaliach! Potrafi zapewnić publiczności najlepszą zabawę przez cały koncert, a każdy z nich jest zupełnie inny i wyjątkowy. Grubson umie łączyć niesamowity kontakt z publicznością z profesjonalnym podejściem do muzyki, którą gra na koncercie.

Pochodzi z Rybnika, współpracował z niezliczoną ilością gwiazd muzyki reggae i hip-hop. Grubson, a właściwie Tomasz Iwańca, zaczynał karierę w latach 90 w składzie Po-3na Rożnica. Muzyka, którą tworzy to mieszanka hip-hopu, ragga oraz dancehallu. Słynie ze swojej nieszablonowości, lekko zachrypniętego głosu i interdyscyplinarności Jego koncerty gromadzą tłumy fanów zaangażowanych w pozytywny przekaz jego muzyki. Do 2003 roku działał w różnych grupach i formacjach muzycznych, aby na przełomie 2003/2004 wydać pierwszą solową płytę. Solowo tworzył kolejne kawałki, mixtape’y i instrumentale, działając jednocześnie jako producent i koncertujący artysta. Koncertuje bardzo dużo i podczas każdego z koncertów jest dostępny dla swoich fanów, jedna z ostatnich tras koncertowych, podczas której wystąpił na zeszłorocznych Juwenaliach UEK nosiła tytuł “Gruby Brzuch”. Muzyka Grubsona jest dosyć charakterystyczna, wszyscy kojarzymy już pierwsze dźwięki “Na szczycie”, czy “Naprawimy to”. Można śmiało uznać artystę za prekursora muzyki ragga/dancehall w Polsce.

W tym roku będzie jeszcze lepiej! Grubson, którego okrzyknęliście najlepszą gwiazdą Juwenaliów UEK 2013, ponownie odwiedzi nasz Kampus podczas Juwe i z pewnością wydobędzie kolejne pokłady pozytywnej energii. Spodziewajcie się niespodziewanego i już dziś zacznijcie wkręcać się w genialny klimat muzyki Grubsona! Oto najbardziej rozchwytywany kawałek “Na szczycie”: