Juwe, nie daruję Ci tej nocy!

Dzisiaj słynne święto zakochanych, ale my nadal nie możemy zapomnieć o naszej 100-dniówce Juwenaliowej.

“Juwe nie daruję Ci tej nocy” – to właśnie była oficjalna nazwa naszej imprezy przygotowanej specjalnie dla Was! W ten jeden wieczór mogliśmy wszyscy przenieść się w niepowtarzalne lata 80. i pląsać wspólnie na parkiecie. Hity minionych lat towarzyszyły nam do samego rana, a z każdą godziną jakby coraz to więcej ludzi pojawiało się na parkiecie.

Oczywiście na wydarzeniu nie mogło zabraknąć naszej nowej maskotki Pandy Samby! Mogliście ją spotkać już kilka razy, np. podczas dnia, kiedy ruszyła sprzedaż biletów w ZaUEK-u. Samba jak zwykle wzbudziła niemałe zainteresowanie i była w centrum uwagi gdzie tylko się pojawiła. Idealnie ukazują to zdjęcia zrobione w klubie Coco, gdzie oczywiście odbyła się nasza 100-dniówka.

Jak już wspominaliśmy – impreza trwała w najlepsze do białego rana i jesteśmy pewni, że zapadnie w pamięci wszystkim obecnym na długo!

Nic nie może przecież wiecznie trwać no, chyba że Juwe… Dlatego też wypatrujcie informacji na naszym fanpage’u na Facebooku, bo oprócz ogłoszenia kolejnej gwiazdy, szykujemy dla Was coś jeszcze!