Juwenalia UEK po raz kolejny wsparły WOŚP!

Od kilku lat Juwenalia UEK udowadniają, że nie są obojętne wobec działań Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Już po raz kolejny udało nam się wesprzeć akcję charytatywną, którą żyła w ostatnich tygodniach cała Polska.

 

W tym roku na naszej aukcji Allegro tradycyjnie można było wylicytować unikatowy karnet VIP dla dwóch osób, który uprawnia do uczestnictwa w Koncercie Głównym w wyjątkowej roli. Oprócz wstępu karnet gwarantuje możliwość wejścia do specjalnie przygotowanej strefy VIP znajdującej się na Kampusie UEK, w której przebywać będą m.in. gwiazdy występujące na juwenaliowej scenie. To z pewnością ogromna szansa, aby poznać ulubionych artystów z bliska oraz odpocząć chwilę od szaleństwa przed sceną. Ponadto karnet upoważnia do wstępu na wszystkie płatne wydarzenia juwenaliowe tj. Przegląd Kapel Rockowych czy Wybory Najmilszych!

 

Dziękujemy serdecznie wszystkim za aktywny udział w aukcji. Dzięki Wam udało się uzbierać 224,50 zł i w całości ta kwota zasili działania tegorocznego WOŚP-u. Gratulujemy zwycięzcy licytacji i już nie możemy się doczekać wspólnej zabawy na największej studenckiej imprezie roku!