Headliner Perła Juwenaliów UEK 2017 już we wtorek 11.04!

Wiemy już, że na dwóch scenach Perła wystąpi aż sześciu polskich artystów. 18 maja na Kampusie UEK usłyszymy Zeusa, Palucha, Quebonafide, The Dumplings, Toma Swoona i Bovską. Dziś ogłaszamy, że już we wtorek 11 kwietnia równo o godzinie 11:00 podamy nazwisko Headliner’a Perła Juwenaliów UEK 2017!

 

Jak co roku będzie to naprawdę głośny artysta. Z tej okazji czeka nas prawdziwa feta i wielkie emocje jeszcze przed świętami. Obserwujcie naszego Facebook’a, nasłuchujcie w RMF MAXXX i przychodźcie na Kampus UEK. Epicentrum wydarzeń będzie właśnie tu – w miejscu odbywania się najlepszych Juwenaliów w Polsce.

 

Znamy również oficjalną podpowiedź do naszego tegorocznego headliner’a: „W 2015 oraz 2016 był na szczycie list przebojów”. Jak sami widzicie będzie to ktoś naprawdę wyjątkowy. My już nie możemy się doczekać, aby Wam to ogłosić wszem i wobec. Do zobaczenia we wtorek!

 

Przypominamy, że II pula biletów na Koncert Główny wciąż jest w sprzedaży! Internetowo na portalu eBilet w klubie studenckim ZaUEK oraz we wszystkich salonach Empik w Polsce.

 

Ceny biletów:
Student UEK – 20 PLN
Student – 25 PLN
Normalny – 30 PLN

 

A w zeszłym roku pamiętacie, że Headliner’em na naszym Koncercie Głównym był Sigma, a w 2015 roku Duke Dumont!

 

 

[prisna-google-website-translator]