Który Wydział najlepszy w tym roku? Zmagania Wydziałów!

Zmagania Wydziałów to projekt organizowany w ramach Juwenaliów UEK. Pięć wydziałów tj.: Finansów i Prawa, Towaroznawstwa, Zarządzania, Gospodarki i Administracji Publicznej oraz Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych rywalizuje ze sobą w niezliczonej ilości konkurencji. Biorą w nich udział nie tylko studenci ale także dziekani, wykładowcy i pracownicy akademiccy.

Wybrać osoby do poszczególnych drużyn było bardzo ciężko, ponieważ ilość zgłoszeń przerosła najśmielsze oczekiwania. Chętni musieli w nich wykazać się kreatywnością i odpowiedzieć na takie pytania jak wymyślenie hasła zagrzewającego do walki oraz opisania swojego dnia w świecie Star Wars.

Formularz to była tylko rozgrzewka! Dla zakwalifikowanych uczestników przygotowaliśmy integrację, na której mogli poznać siebie nawzajem przy dobrej zabawie. Budowali drużynowe statki kosmiczne, które później wykorzystają na Zmaganiach.

Na fanpage’u Zmagań Wydziałów znajdziecie wszystkie konkurencje, z którymi zmierzy się każdy Wydział 17 maja.

A będą to między innymi:

#1 Teksty Yody
Konkurencja polegająca na przetłumaczeniu tekstu na składnie Yody.Uczestnicy muszą wykazać się w niej umiejętnościami humanistycznymi i poprawnie przepisać tekst zmieniając miejsce orzeczenia.

#2 Wyścigi na skrzynkach
Uczestnicy zabawy otrzymują do dyspozycji skrzynki po napojach. Każda drużyna otrzymuje o jedną skrzynkę więcej od ilości jej członków. Uczestnicy wyścigu poruszają się stojąc na skrzynkach. Podczas zabawy jedna osoba może zajmować tylko jedną skrzynkę. Zapasowa skrzynka pozwala na przemieszczanie się grupy, wędruje ona z tyłu do przodu. Wygrywa ten zespół który w jak najkrótszym czasie po skrzynkach pokona określony dystans.

Po więcej informacji zapraszamy na nasz fanpage oraz na wydarzenie!