Kuban Super Studentem UEK-u?

Czy wiesz, że 21 kwietnia 2016 Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie obchodzą najmilszy dzień w roku?

DSC_76933

To właśnie tego dnia zostanie wybrana Najmilsza Studentka i Super Student UEK-u. Uczestnicy będą musieli zmierzyć się z konkurencjami pokazującymi ich osobowość i poczucie humoru. A oceniać ich będzie znane Jury. Będzie śmiesznie i zaskakująco! W przerwie między zmaganiami uczestników nie zabraknie konkursów i nagród dla publiczności.

DSC_79803

Wieczór zakończymy koncertem. W poprzednich edycjach zagrały dla nas takie gwiazdy jak Dwa Sławy, Te-Tris, Gooral czy Future Folk i nie inaczej będzie w tym roku. Kto wystąpi? Tym razem ludzi pod sceną rozbuja Kuban!

Kuba Kiełbiński to raper z Opoczna. Największy atut Kubana to niespotykany na polskiej scenie naturalny luz i wyczucie, przez które swoim leniwym „slow-flow” idealnie odnajduje się na bitach i tworzy świetny chilloutowy klimat.

DSC_76303

Jeżeli uważasz, że Ty lub ktoś z Twoich znajomych to idealny kandydat na Super Studenta lub Najmilszą Studentkę to bądź czujny! Już niebawem ruszą zapisy do udziału w tegorocznej edycji. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w wyborach jest bycie studentem UEK-u. Wkrótce podamy również informacje, gdzie można będzie nabyć bilety na wydarzenie. Aby być na bieżąco z wszystkimi informacjami, śledźcie naszego fanpage’a na Facebooku – Wybory Najmilszych.

 

Do zobaczenia 21 kwietnia w Klubie Studenckim Kwadrat!

LOGOJUWE16+SYGNET-01biletomat2