Metro w Krakowie? Bardzo proszę! Kolejna gwiazda już znana!

Już 5 maja, za sprawą kolejnej gwiazdy, metro wjedzie na teren Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego i rozgrzeje atmosferę pod sceną.

Taco Hemingway, bo o nim mowa, to raper, który na polskiej scenie pojawił się w roku 2013 wraz z albumem pt. „Young Hems”. Następna płyta, której tytuł brzmi „Trójkąt warszawski”, wyniosła go na szczyt listy najlepiej sprzedawanych płyt w Polsce. Wydana rok temu płyta „Umowa o dzieło” była notowana jeszcze wyżej, a utwór „Następna stacja” zajął pierwsze miejsce na Liście Przebojów Programu Trzeciego.

Ten ogromny sukces jest możliwy dzięki niesamowitym umiejętnością Filipa Szcześniaka. W Jego tekstach słychać, że miejskie życie zna jak własną kieszeń. Zdolność tworzenia niebanalnych i trafnych rymów w połączeniu z Jego spostrzegawczością tworzą z kawałków barwne portrety stolicy. Zestawienie tego razem ze świetnym bitem sprawia, że Taco jest jedną z najciekawszych propozycji alternatywnego rapu ostatnich czasów.

16-560x373

Potwierdzi się to już 5 maja na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
Bilety można nabyć na stronie www.biletomat.pl oraz w Klubie Studenckim ZaUEK. Ruszyła już II pula, która rozchodzi się bardzo szybko, więc nie ma co tracić czasu. Do zobaczenia za niecałe 50 dni!

Tegoroczne Juwenalia UEK napędza State Street Bank.

biletomat2LOGOJUWE16+SYGNET-01SSC_RGB_Horiz_2945