Mikromusic na Juwenaliach UEK 2016!

Mimo zimowej pogody za oknami, wśród studentów zaczyna panować wiosenna atmosfera. Znamy już kolejną gwiazdę Juwenaliów UEK 2016!

mikro_hires41

Mikromusic to zespół, który dzięki mieszance talentu, energii i ciekawych brzmień, rozgrzeje atmosferę pod naszą sceną. Trip-hop, jazz, trochę rocka, a nawet muzyka ludowa to połączenie, które razem z tajemniczym i zmysłowym głosem wokalistki- Natalii Grosiak- stworzy niesamowity mikro-klimat na koncercie i spodoba się niejednemu fanowi muzyki. Jej talent można kojarzyć z takich utworów jak „Takiego Chłopaka” czy „Lato 1996”.

Formacja powstała w 2002 roku we Wrocławiu. Ich kariera rozpędziła się po wygraniu Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2004 roku. W lutym 2006 roku zespół wydał swoją debiutancką płytę pt. „Mikromusic”, która zajęła wysokie miejsce w notowaniu najlepiej sprzedających się polskich płyt. Na swoim koncie mają już 6 albumów, w tym dwa koncertowe.

Tegoroczne Juwenalia UEK napędza State Street Bank. Widzimy się już za 70 dni! Przypominamy, że bilety można kupić TUTAJ, a niedługo pojawią się w Klubie Studenckim ZaUEK, który znajduje się na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

biletomat2LOGOJUWE16+SYGNET-01SSC_RGB_Horiz_2945