Myslovitz na Przeglądzie Kapel Rockowych!

Przegląd Kapel Rockowych to ogólnopolski konkurs muzyczny organizowany w ramach Juwenaliów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Tegoroczna, VIII edycja cieszy się szczególnym zainteresowaniem dzięki intensywnej pracy organizatorów, tworzących to niezapomniane wydarzenie.

fb (6)

PKR to szansa dla młodych zespołów, grających w rytmie rocka, aby wyruszyć w najważniejszą artystyczną podróż. Podczas finałowego koncertu, który odbędzie się w środowy wieczór 27. kwietnia w Krakowie, jury wybierze jedną spośród pięciu kapel. Finaliści zostaną wcześniej wytypowani przez organizatorów, ekspertów oraz w głosowaniu internautów. Rywalizacja toczyć się będzie o takie nagrody, jak możliwość nagrania kilku utworów w profesjonalnym studiu, realizacja teledysku przez zawodowców, czy wytworzenie sporej ilości własnych płyt w wytwórni muzycznej. Dodatkowo zwycięzca wystąpi na Koncercie Głównym Juwenaliów UEK 2016. Wieczór zwieńczy występ rozpoznawalnej Gwiazdy Głównej, którą w zeszłym roku był zespół Farben Lehre, a w poprzednich latach znane wszystkim Muchy, Ocean czy Akurat . Od samego początku Przegląd Kapel Rockowych współpracuje z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. W komisji zasiadały takie osoby jak Czesław Mozil, Robert Lubera, Adam Mikołajewski, Tomasz Rogula czy Artur Malik.

DSC_96713

Ten wieczór to idealna okazja, aby spotkać się ze znajomymi pod sceną w krakowskim Klubie Kwadrat i wesprzeć rockowe talenty w towarzystwie gościa specjalnego, którym w tym roku będzie zespół Myslovitz! Być może będziemy świadkami objawienia nowej gwiazdy polskiej sceny muzycznej? W końcu laureatami naszego Przeglądu były już takie kapele jak Clock Machine, czy Sayes! Potraktujcie to jako zapewnienie sporej dawki emocji, gdyż tym właśnie jest PKR!

https://www.youtube.com/watch?v=g_orMKHMaBU

Bilety na to wydarzenie będzie można nabyć w Klubie Studenckim ZaUEK na terenie Kampusu UEK przy ulicy Rakowickiej 27 w cenie:

– dla studentów UEK 5zł w I puli,

– dla pozostałych osób 10zł w I puli.

DSC_02833

Organizatorami Przeglądu Kapel Rockowych 2016 są sympatycy oraz członkowie Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie pod pieczą tegorocznego koordynatora – Mikołaja Leszkiewicza: Joanna Szyszka, Dagmara Kułagowska, Aleksandra Biadała, Jessica Medygrał, Marcin Gębarski i Artur Górszczak.

Bądź obecny tam, gdzie może narodzić się przyszła gwiazda sceny muzycznej.

Do zobaczenia już 27. kwietnia 2016 w Klubie Kwadrat!

LOGOJUWE16+SYGNET-01