Netsky główną gwiazdą Juwenaliów UEK 2014!

Jego muzyka z pewnością zalicza się do wyjątkowych, ciężkie bity zmieszane z melancholijnymi melodiami to znak rozpoznawczy pochodzącego z Belgii Borisa Danen’a, znanego na całym świecie jako Netsky. Nadaje nowego brzmienia drum and bass’owym klimatom, w których tworzy.

Pierwszą płytę “Netsky” wydał w maju 2010 roku. Okazała się ogromnym sukcesem i zdobyła pozytywne opinie z całego świata, stawiając samego artystę w centrum zainteresowania. Netsky słynie ze świetnych remiksów, a także wielu ścieżek wokalnych w swoich kawałkach.

W kwietniu 2012 zaprezentował fenomenalne Netsky LIVE! grając koncert na żywo wraz z całym zespołem, koncertując w USA, Australii, Nowej Zelandii i Europie. Kolejny krążek “2” trafił do sprzedaży w czerwcu 2012 roku i od razu stał się numerem 1 w Belgii oraz został odnotowany na UK Top 30.

Netsky nieustannie koncertuje na całym świecie, po fenomenalnym show na Audioriver rok temu organizatorzy Juwenaliów UEK postanowili go ściągnąć specjalnie dla studentów na Kampus UEK! Łapcie bity od Netskiego i nastawiajcie się na maj! :)