Noc Kinowa 2018 – kino plenerowe w pełni

9 maja już po raz ósmy alejka główna Kampusu UEK-u zapełni się tysiącami studentów chcących zostać widzami kina plenerowego z prawdziwego zdarzenia! Oprócz pokazu filmowego, każdy uczestnik będzie miał okazję skosztować pysznego jedzenia przyrządzonego przez foodtrucki oraz wziąć udział w rozmaitych konkursach, a wszystko to pod gołym niebem.

Noc Kinowa powered by State Street Bank Polska jest głęboko zakorzeniona w świecie kina. Oprócz samej projekcji spełnia również swoje walory edukacyjne poprzez szerzenie opiniotwórczych treści. Dodatkowo, tak jak w poprzedniej edycji, tak i w tym roku wspiera nas grono wybitnych aktorów, do którego należą m.in. Mateusz Damięcki, Marieta Żukowska, Joanna Kulig oraz Renata Pałys.

Repertuar Nocy Kinowej jest tak zróżnicowany, aby każdy kinomaniak znalazł coś dla siebie. Podczas ubiegłych edycji mogliśmy zobaczyć jedyne w swoim rodzaju połączenia filmów, które okazały się strzałem w dziesiątkę. Tak również jest i w tym roku. Na dużym ekranie jako pierwszy zostanie wyświetlony przezabawny „ Project X”, a zaraz po nim trzymający w napięciu „ It”.

Gwiaździsta, majowa noc to idealna okazja do filmowanych spotkań w gronie znajomych. Podczas wydarzenia będziecie mieli okazję porobić sobie wspólne zdjęcia w fotobudce, spędzić czas w strefie gastronomicznej próbując jedzenia ze wszystkich 7 foodtrucków oraz brać udział w konkursach z nagrodami. Ogromna dawka filmowych emocji i liczne niespodzianki gwarantowane!

Zabierz ze sobą kocyk i widzimy się już 9 maja!