Ostatni before już jutro oraz start III puli biletów.

Perła Juwenalia UEK 2017 już za niespełna miesiąc! Specjalnie dla wszystkich fanów, którzy czekają na najlepsze Juwenaliowe koncerty w Krakowie szykujemy ostatni before party przed majowym szaleństwem.

20 maja w klubie Prozak 2.0 zapraszamy na imprezę, w której m.in. specjalnie dla Was DJ set od 2Sty. Będzie naprawdę gorąco i z pełną energią będziemy mogli rozpocząć ostatnie odliczanie do Juwenaliowych wydarzeń.

Kilka słów o 2sty:

2sty (rocznik 1988) – warszawski raper, producent oraz twórca blendów. Reprezentant wytwórni Prosto Label. Charakteryzuje go różnorodność działań, otwartość na muzyczne eksperymenty, unikalność stylu poruszania się po podkładach, co czyni z niego jednego z najlepszych newschoolowych MC w Polsce. Do jego dorobku należy wyróżnienie w 3 edycji akcji Popkiller Młode Wilki, złota płyta za produkcję albumu „KNOC” Małpy i 10 mln odsłon blendu Soboty z Weekendem na YouTube.

Więcej informacji o imprezie na naszym wydarzeniu na Facebook’u.

 

Przypominamy także o biletach na Koncert Główny, które w chwili obecnej dostępne są już w III puli. Do kupienia w klubie studenckim zaUEK, na portalu eBilet oraz w salonach Empik.

 

Bilety są w cenach:

Student UEK – 25 PLN
Student innej uczelni – 35 PLN
Normalny – 40 PLN

 

[prisna-google-website-translator]