Otsochodzi #3 gwiazdą Juwenaliów UEK 2018

„Nikt nie wiedział co ma w planach.” Organizatorzy Juwenaliów UEK 2018 postanowili to zmienić. Takim oto sposobem do ogłoszonych wcześniej gwiazd Koncertu Głównego (Dwa Sławy, XXANAXX) dołącza Otsochodzi.

Otsochodzi to jedna z największych nadziei polskiego hip-hopu i jednocześnie jego największa zagadka. Młody raper posiada w dorobku podziemny debiut zatytułowany “7” wydany w kwietniu 2015 roku. Również w tym roku został wybrany Młodym Wilkiem portalu Popkiller, co wiązało się ze wzmożoną aktywnością artystyczną. Następnie wystąpił na uznanych festiwalach muzycznych (m.in Open’er Festival czy Hip Hop Kemp) oraz udzielił gościnnie na płytach zaprzyjaźnionych artystów (Włodi, Rasmentalism, VNM, The Returners, Sonar czy
Flirtini). Docenienie przez rodzimą scenę przełożyło się na zainteresowanie Asfalt Records, gdzie Otso wydał swój pierwszy długogrający album pt. “Slam”. Obecnie promuje kolejne wydawnictwo. „Nowy Kolor” między innymi za pomocą singla o tym samym tytule, który ma już ponad 24 miliony odtworzeń na Youtube! Na nowej płycie znalazła się czołówka sceny – Pezet, O.S.T.R., Taco Hemingway, Włodi, Pelson czy Holak.

Koncerty rapera cieszą się ogromną popularnością. Świadczą o tym wyprzedane miejsca na jego występy w całej Polsce. Jesteśmy pewni, że 10 maja nikt nie będzie czuł się zawiedziony.

Zachęcamy do śledzenia naszego wydarzenia na Facebooku Juwenalia UEK 2018 Koncert Główny oraz odwiedzenia juwenaliowego fanpage Juwenalia UEK 2018, aby być na bieżąco z wszystkimi informacjami.

Informujemy również, że od 1.02 ruszyła sprzedaż biletów na wydarzenie. Bilety można nabyć na stronie biletomat.pl oraz w Klubie Studenckim zaUEK.