Paluch #2 raperem na Perła Juwenaliach UEK 2017!

Dziś poznaliśmy nazwisko drugiego przedstawiciela sceny hip-hopowej, który wystąpi na Koncercie Głównym Perła Juwenalia UEK 2017! Na scenie Perła Export oprócz Zeusa wystąpi poznański raper – Paluch.

Paluch, właściwie Łukasz Paluszak. Urodzony w Poznaniu. Dorastał w czasach, w których nie było Facebooka, Instagrama, Twittera, Snapchata a rap był traktowany jako muzyka podziemia. Gatunek ten miał w sobie coś z tabu, a Paluch do tej pory pozostał wierny jego oldschoolowej formie. Jest jednym z najbardziej pracowitych polskich raperów. W 2016 roku światło dzienne ujrzały aż dwa albumy Okazały się one ogromnym sukcesem, błyskawicznie pokrywając platyną. Artysta ma własną wytwórnię muzyczną B.O.R. Records, za pośrednictwem której wydaje wszystkie swoje solowe płyty. Jego ostatni album “Ostatni Krzyk Osiedla” został wydany w listopadzie 2016 roku i promowany jest singlem “OKO”. Poprzedni krążek “10/29” symbolicznie nawiązuje do ilości wydanych płyt (10) oraz do wieku rapera.

Posłuchaj zapowiedzi Palucha w RMF MAXXX!

18 maja czekają nas ogromne emocje! Dwie sceny Perła, najlepsi artyści, tysiące ludzi przed sceną! Dzięki Perle fantastyczne atrakcje są gwarantowane. A to wciąż nie koniec niesamowitych informacji!

 

[prisna-google-website-translator]