Program

Koncert Główny już 5 maja 2016 roku. A co nas czeka przed nim?

Noc Kinowa

Filmowa projekcja pod gołym niebem, dawno po zmroku, przed wielkim ekranem. Takich wrażeń nie wyniesiecie ze zwykłej wizyty w kinie.

UEK Gaming Stage

Projekt jest adresowany nie tylko do graczy, ale wszystkich osób zainteresowanych nowinkami technologicznymi, postępem technologicznym oraz rozwojem tzw. Social Network. Nie zabraknie masy atrakcji, konkursów i zawodów e-sportowych!

Wybory Najmilszych Studentów UEK

Niepowtarzalna okazja, aby pokazać swoją osobowość, zaprezentować się w błyskach fleszy oraz wygrać niesamowite nagrody! Super Studentem jest się tylko raz, nie przegapcie takiej okazji.

X-tremalia

Co w tym roku szykuje dla Was Grupa Projektowa? Tego jeszcze nie możemy mówić, ale już teraz wiemy, że nie zabraknie okazji do zastrzyku adrenaliny i odrobiny rywalizacji.

Przegląd Kapel Rockowych

Charakterystyczne, mocne brzmienia w wykonaniu wschodzących gwiazd sceny rockowej! A to wszystko pod okiem czujnego jury, które wybierze najlepszy studencki zespół.

Fashion Night

Już po raz kolejny będzie można zobaczyć pokaz mody na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego. Celem tego projektu jest promowanie alternatywnych projektantów, ale też zapoznanie ludzi ze wschodzącymi gwiazdami polskiej sceny modowej.

Zmagania Wydziałów

Drużynowa rywalizacja między czterema wydziałami naszej Alma Mater – Finanse, Ekonomia i Stosunki Międzynarodowe, Towaroznawstwo oraz Zarządzanie staną w szranki w zmaganiach o Puchar Rektora UEK.