Przegląd Kapel Rockowych UEK 2018- muzyczne emocje na najwyższym poziomie

8 maja już po raz dziesiąty zespoły rockowe z całej Polski  będą miały możliwość wystąpienia na Przeglądzie Kapel Rockowych. To idealna okazja dla młodych kapel rockowych bez kontraktu płytowego, by zaprezentować się  na scenie przed publicznością i poddać ocenie przez profesjonalne jury. PKR daje szansę w rozpoczęciu profesjonalnej kariery w branży muzycznej. Zwycięzcami poprzednich edycji były takie zespoły jak: Radioslam, Flatmind, Sayes, Clock Machine. Zespoły te osiągnęły sukces na rockowej scenie muzycznej, wydały płyty i  zagrały na znanych festiwalach muzycznych, między innymi Przystanek Woodstock.

Konkurs jest wieloetapowy. W tym roku ze 130 zespołów zgłoszonych w formie internetowej, wybraliśmy szczęśliwą 15. W kolejnym etapie poddawani są ocenie ekspertów. W tym roku w tej roli zobaczymy Jana Borysewicza (Lady Pank), Wojciecha Pogorzelskiego (Oddział Zamknięty), Bartosza Walaszka (Bracia Figo Fagot), Piotra Urbanka (Perfect) i wiele innych osobistości z branży muzycznej. Najlepszą piątkę będziemy mogli usłyszeć w Klubie Kwadrat. Tam po krótkim koncercie zostaną ocenieni przez profesjonalne jury.

Co roku Przegląd zwieńczony jest występem polskiej gwiazdy rockowej. W poprzednich edycjach zagrały dla nas takie gwiazdy jak: Muchy, Myslovitz, the Analogs, Piotr Zioła, Farben Lehre, Ocean, Akurat. W tym roku na scenie zaprezentuje się Oddział Zamknięty.  Koncerty urozmaicone są konkursami dla publiczności, które umożliwiają wygranie atrakcyjnych nagród. W poprzednich latach nagrodami dla słuchaczy były: gitara, voucher na tatuaż czy płyty znanych zespołów rockowych.

PKR dociera do odbiorców w każdym wieku. Projekt ten jest świetną rozrywką dla wszystkich, którzy interesują się muzyką, lubią jeździć na koncerty i festiwale muzyczne. Naszym celem jest łączenie słuchaczy, usuwając podziały, bo muzyka jak wiemy łagodzi obyczaje.

Cały wieczór z muzyką rockową, kilka koncertów i niezapomniane muzyczne wspomnienia, to kilka słów, które idealnie opisują Przegląd Kapel Rockowych. Warto wspomnieć, że to wszystko w cenie, na każdą kieszeń!

Do zobaczenia 8 maja!