Ruszyła internetowa sprzedaż biletów

Bilety

Zbliża się kolejna edycja Juwenaliów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie! W poprzednich latach gościli u nas artyści znani nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie m.in. Netsky, Duke Dumont, Fair Weather Friends, The Subways, Hadouken!, Grubson, Parov Stelar Band, Modestep, Kamp!, Brodka, O.S.T.R.

W tym roku na naszej scenie wystąpi aż 5 gwiazd, dlatego też będziemy mogli pobawić się dłużej. Posłuchamy zarówno młodych polskich artystów, jak i tych, którzy znani są już od wielu lat. Na zakończenie zagra dla nas gwiazda światowej sławy, której utwory możemy usłyszeć w każdej stacji radiowej oraz krakowskich klubach.

Zwycięzca Przeglądu Kapel Rockowych – finalista ósmej edycji konkursu dla młodych zespołów rockowych.

Te-Tris – polski raper, freestylowiec i producent muzyczny. Ma na swoim koncie setki koncertów w całym kraju. Przez wielu zgodnie zaliczany do grona najlepiej koncertujących artystów hip-hopowych. Trzykrotnie reprezentował Polskę na HipHopKemp Festival w Czechach. Dwukrotnie (2013,2014) wybrany został oficjalnie jako najlepszy wykonawca podczas Polish Hip-Hop Festival w Płocku. 23.10.2015 ukazał się trzeci oficjalny, solowy album Te-Tris’a pt. „Definitywnie”, który zbiera znakomite recenzje zarówno wśród słuchaczy jak i dziennikarzy. To niezwykle udana mieszanka brzmień, klimatów i pomysłów.

Pozostałe gwiazdy już wkrótce!

Internetowa sprzedaż biletów odbywa się przez portal Biletomat.pl i można je nabyć TUTAJ.

Organizator: Uniwersytet Ekonomiczny, Parlament Studencki UEK, Niezależne Zrzeszenie Studentów UEK. Erasmus Student Network UEK

Tegoroczne Juwenalia UEK napędza State Street Bank.

http://juwenaliauek.pl/

https://www.facebook.com/JuwenaliaUEK

BiletomatPL-logotyp-jasne-tloLOGOJUWE16+SYGNET-01SSC_RGB_Horiz_2945