UEK Gaming Stage 2018- e-sport w najlepszym wydaniu

Już 26 kwietnia na kampusie UEKu, hali sportowej w pawilonie S, rozpoczniemy Juwenalia dużym wydarzeniem – V edycją UEK Gaming Stage! Projekt adresowany jest zarówno do fanów e-sportu jak i osób lubiących gry karciane oraz planszowe. Główne atrakcje, jakie przewidzieli dla nas organizatorzy to m.in. turniej w CSa, LoLa oraz Pokera.

Co roku na turnieje przesyłanych jest kilkaset zgłoszeń, spośród których wybierani są najlepsi i to właśnie oni prezentują swoje umiejętności w trakcie finału. Rozgrywki są naprawdę na najwyższym poziomie. Dotychczas komentatorami na turniejach UEK Gaming Stage byli znani youtuberzy.  Projekt ten jest również dobrą okazją do spotkania, a może nawet rozmowy ze swoim idolem ze świata gamingu. Uczestnikami są nie tylko studenci, ale również osoby z całej Polski. Jedyny wymóg, jaki obowiązuje, aby móc zgłosić się do turnieju jest ukończenie osiemnastego roku życia.

W trakcie trwania finału projektu na hali sportowej można wziąć udział w pokazach technologicznych. Na przykład w trakcie wydarzenia będzie możliwość przeniesienia się w inną rzeczywistość dzięki okularom VR. Warto odwiedzić UEK Gaming Stage ze znajomymi, ponieważ nie zabraknie także strefy gier planszowych. Wybierzcie co się Wam najbardziej podoba i spędźcie miło czas ze swoimi przyjaciółmi. Mamy też propozycję dla fanów karcianych emocji. 26 kwietnia odbędzie się też turniej pokera. Te emocjonujące rozgrywki zainteresują każdego, nawet osobę, która po raz pierwszy spotyka się z tą formą rozrywki. Już niedługo zobaczymy, kto jest na tyle odważny, by spróbować wejść do gry. Warto podkreślić, że każdy ma możliwość wzięcia udziału w przygotowanych atrakcjach oraz wygrania nagród w konkursach. Zapraszamy serdecznie w imieniu organizatorów!