Włodek Markowicz i Juwenalia UEK? Tak!

W tym roku na naszej scenie zobaczycie i usłyszycie nie tylko Te-trisa czy Mikromusic. Koncert Główny poprowadzi znany polski YouTuber oraz absolwent Uczelni Ekonomicznej w Krakowie- Włodek Markowicz.

Włodek

Swoją przygodę z tym medium rozpoczął już w 2008 roku, lecz dopiero prowadząc program LekkoStronniczy z Karolem Paciorkiem, stał się rozpoznawalny wśród szerszego grona. W tym momencie uznawany jest za najlepszego polskiego YouTubera, o czym świadczyć może ponad 200 000 subskrypcji jego kanału.

Włodek, na swoim kanale, porusza bardzo różnorodną tematykę. Opowiada o swoich pasjach, grach, o samym YouTubie, sprzęcie elektronicznym lub po prostu o świecie. Naturalność, z którą się wypowiada, przekonuje miliony widzów do zapoznania się z Jego materiałami. Jest przy tym bardzo profesjonalny, a przede wszystkim- jest sobą. To właśnie te czynniki wpłynęły, że Jego najpopularniejszy film pt. „Dots” obejrzało już ponad milion osób, a pozostałe materiały wcale nie odbiegają ilością wyświetleń.

Świetna treść jest cechą rozpoznawalną Włodka, ale Jego materiały cechuje coś jeszcze. Wysoka jakość audio oraz wideo sprawia, że filmy tworzone przez Niego są istną ucztą dla oka. Doskonały dobór kadrów, odpowiednie kolory, klimatyczna muzyka i umiejętność wywołania emocji poprzez odpowiedni montaż sprawiają, że każdy materiał ogląda się z zapartym tchem.

Włodek 2

Tegoroczne Juwenalia UEK napędza State Street Bank. Widzimy się już 5 maja na Kampusie UEK-u. Przypominamy, że bilety można kupić TUTAJ oraz w Klubie Studenckim ZaUEK. Do zobaczenia!

LOGOJUWE16+SYGNET-01biletomat2SSC_RGB_Horiz_2945