Wybory Najmilszych UEK 2017 już w czwartek!

W trakcie pierwszego dnia naszych Juwenaliowych atrakcji 27 kwietnia oprócz UEK Gaming Stage odbędą się także Wybory Najmilszych Perła Juwenalia UEK 2017!

Już o godzinie 19:00 w klubie Kwadrat (ul. Skarżyńskiego 1) odbędą się Wybory Najmilszej Studentki i Super Studenta UEK! Specjalnie wybrane Jury, w skład którego wchodzą m.in. Szczepanikow – Youtuber oraz Iga Chmielewska – autorka „Bardzo Brzydkich Rysunków”, postara się sprostać zadaniu wyłonienia zwycięzców. W tym roku przewodnim motywem wyborów będą kultury świata. Uczestnicy Wyborów Najmilszych to pięciu studentów, którzy rywalizować będą o tytuł Super Studenta UEK oraz pięć studentek, które powalczą o miano Najmilszej Studentki.

10 uczestników będzie rywalizować nie tylko o prestiżowy tytuł, lecz również o wiele ciekawych nagród! Zwycięzcy w obydwu kategoriach już 9 maja stoczą bój w Wyborach Najmilszej Studentki i Super Studenta Krakowa.
Nagrody czekają nie tylko na finałową 10-tkę, ponieważ przewidzieliśmy masę atrakcji również dla publiczności!

Poprzednie edycje wieńczyły swoimi koncertami takie gwiazdy jak: Gooral, Tetris, Dwa Sławy czy Kuban, zaś w tym roku po raz pierwszy w historii wybory uświetni aż 3 artystów!

Kartky (Jakub Jankowski) – indywidualista i buntownik z Bytomia, który postanowił swoje radykalne poglądy przełożyć w całości na muzykę. Cechuje go niski, surowy wokal oraz doskonale skonstruowane teksty od miejskich, urbanistycznych ballad, poetyckich form, do konwencji bragga.

Emes Milligan (Paweł Kudra) – Przygodę z rapem datuje na 2006 rok. W 2014 roku zadebiutował legalnie jako współtwórca składu EgoTrue. W 2015, za sprawą bardzo dobrze przyjętego albumu „Spin-OFF” rozpoczął działalność solową.

ReTo (Igor Bugajczyk) – raper z podwarszawskiego Piastowa. Swoją karierę w Internecie zaczynał w 2011 roku, jednak został rozpoznawalny dopiero po wypuszczeniu do sieci utworu „Bossman”, czyli pod koniec lutego 2016 roku. Na początku grudnia swoją premierę miał minialbum ,,Good7uck”.

Warto wspomnieć, że aż 2 z 3 wyżej wymienionych artystów (Emes i ReTo) znalazło się w tym roku w prestiżowym plebiscycie Młode Wilki 2017 organizowane przez internetowy portal ,,Popkiller”.

Bilety dostępne w klubie studenckim zaUEK na terenie Kampusu UEK oraz na platformie going.pl (bilety: http://going.pl/kpxan)

Obecnie dostępne w II puli:

Ceny:
Student UEK – 10 PLN
Normalny – 15 PLN

bilety:
– klub studencki ZaUEK
.Going