Wywróćmy maj do góry nogami!

Chociaż prace nad największym studenckim projektem rozpoczęły się już w listopadzie ubiegłego roku, to właśnie od dziś będzie można zobaczyć ich efekty. Ruszyły bowiem prężne przygotowania do niesamowitego wydarzenia w życiu każdego studenta – Juwenaliów UEK. Przedstawiamy Wam nową odsłonę Juwenaliów UEK oraz krótkie przypomnienie tego, co działo się w ubiegłych latach.

Ludzie działający z pasją!

W grudniu 2013 został skompletowany sztab Juwenaliów UEK. Kryterium doboru grupy projektowej była motywacja kandydatów. Tak został stworzony niepowtarzalny team składający się z ludzi działających z pasją. Pasją tą jest działanie na rzecz innych studentów, tworzenie niesamowitych wydarzeń – świadomość, że jesteśmy częścią czegoś wielkiego. Nie zapominajmy jednak, że ludzie Juwe to przed wszystkim studenci Uniwersytetu Ekonomicznego, mieszanka osób z różnych kierunków i lat. Jak wszyscy inni uczęszczają na zajęcia, przystępują do sesji, bawią się w krakowskich klubach i co najważniejsze, co roku biorą udział w Juwenaliach.  Dlatego też tak doskonale rozumieją potrzeby swoich kolegów – studentów.

Studenci dla studentów!

Juwenalia to najlepszy okres w  życiu każdego studenta, celebracja faktu bycia młodymi i chęci spędzenia czasu ze znajomymi. W maju chcemy zapomnieć o wszystkim, nie dbać o przyziemne sprawy i przeżyć imprezę życia! Ważne, aby był to czas urozmaicony o różne atrakcje, aby działo się coś ciekawego. Przede wszystkim jednak chcemy, aby zabawa ta nie obciążała naszych portfelów. Wszystkie te aspekty grupa projektowa wzięła pod uwagę przy planowaniu tegorocznych Juwenaliów UEK i efektów spodziewać możecie się już wkrótce.

„Odświeżamy się!”

Juwenalia UEK 2014 szykują się w nieco nowej odsłonie. Pierwszym krokiem jest zmiana identyfikacji graficznej, a dokładniej logotypu. Nowe logo ma być zwiastunem świeżości i zmian, ale także nawiązaniem do tradycji UEK oraz poprzednich edycji. I tak litera „J” jest jakby częścią tarczy logotypu Uniwersytetu Ekonomicznego. Kolory zaś – pomarańczowy i czerwony – zaczerpnięte są z poprzedniego logo.
Użyte w połączeniu z fajerwerkami mają symbolizować dynamizm życia studentów oraz wystrzałową imprezę, jaką z pewnością będą Juwenalia UEK 2014!

CountDown, czyli wielkie odliczanie do Juwenaliów UEK!

Juwenalia zaczynają się 7 maja, a zakończą 13 maja Koncertem Głównym. Do maja jednak daleko, dlatego organizatorzy pomyśleli o studentach już teraz i przygotowali przedsmak Juwenaliów, a dokładniej cykl imprez CountDown – odliczanie do Juwenaliów.  Każdego miesiąca od stycznia do kwietnia w klubie Prozak wystąpią gwiazdy muzyki elektronicznej- w tym znana DJ Novika oraz debiut roku XXANAXX. Wszystko z myślą o studentach UEK, dla których  oczywiście bilety w specjalnej bardzo niskiej cenie. Zaczynamy 30 stycznia, a więc dokładnie 100 dni przed Juwenaliami UEK.