X-tremalia- start pod wpływem adrenaliny!

W tym roku Juwenalia otwieramy w ekstremalny sposób.

DSC_83923

Pierwszy z juwenaliowych projektów- Xtremalia UEK, adresowany jest do wszystkich, którzy chcieliby poczuć w swoim życiu choć trochę adrenaliny. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie czy lubi rywalizację zespołową, czy też indywidualne popisy.

Tradycyjnie, jak co roku, imprezę otworzy wielki Przejazd Rolkarski, w którym tłum młodych ludzi przejedzie ulicami Krakowa pokazując, jak ciekawie można spędzać wolny czas i w jak niebanalnym stroju można zaprezentować się w centrum miasta (jak co roku zorganizowany zostanie konkurs na najlepsze, najciekawsze a może i najbardziej nietypowe przebranie).

W ubiegłych latach Kampusem zawładnęły różne widowiskowe dyscypliny, począwszy od sportów motorowych, przez sporty walki, po różnego rodzaju turnieje jak np. turniej streetballu.

Jak myślicie, co przygotujemy w tym roku?

DSC_89983

Tegoroczni organizatorzy  planują mnóstwo niestandardowych atrakcji, w tym Gmoodsball, turniej Quidditcha, laserowy Paintball na terenie Kampusu i wiele, wiele innych.

Skoro już wspomnieliśmy o organizatorach- pewnie ciekawi Was, kto już od kilku miesięcy w pocie czoła pracuje nad całym wydarzeniem. Jest to grupa studentów UEKu należących do Niezależnego Zrzeszenia Studentów, która wraz z Mariolą Kurek, koordynatorem projektu, nie może się Was doczekać 21 kwietnia na Kampusie UEK.
Myślicie że nie może być lepiej?


Może! 20 kwietnia planujemy wielki bieg z przeszkodami na krakowskich Błoniach w stylu popularnego Runmageddonu!


Niedługo ruszają zapisy więc śledźcie nasz fanpage, aby być ze wszystkim na bieżąco. Tam też przeprowadzane będą liczne konkursy!

Wierzymy, że tegoroczną edycją rozpoczniemy Juwenalia z wielką pompą!
DO ZOBACZENIA NA X-TREMALIACH!  LET’S MAKE IT EPIC!

LOGOJUWE16+SYGNET-01biletomat2