Zmagania Wydziałów UEK 2018 – walka studentów o Puchar Rektora UEK

Zmagania Wydziałów to jeden z projektów organizowanych w ramach Juwenaliów UEK. W wielu różnych konkurencjach walczy ze sobą pięć wydziałów tj.: Zarządzania, Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych, Finansów i Prawa, Gospodarki i Administracji Publicznej oraz Towaroznawstwa i Zarządzania Produktem. Jest to ciekawy sposób na zapoznanie się z dziekanami, wykładowcami czy pracownikami akademickimi, którzy biorą czynny udział w konkurencjach.

W tym jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu możecie poznać innych studentów swojego wydziału! X edycja Zmagań Wydziałów odbędzie się 9 maja, a motywem przewodnim są Gwiazdy Muzyki Popularnej.  Już niedługo na terenie Kampusu będzie można spotkać takie postacie jak Elvis Presley, Madonna, Beyonce, Justin Bieber czy też Michael Jackson. Odwiedzajcie naszego fanpage’a i wypatrujcie nas na Kampusie, nie możecie przegapić zapisów, które ruszają już 15 marca. Zapisy są proste, wystarczy że wypełnicie ankietę i dołączycie do niezapomnianej zabawy. Trzeba jednak być czujnym, liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekajcie z zapisami!

Musicie zdobyć nagrodę Grammy jaką jest Puchar Rektora. Jesteśmy pewni, że to akurat Twój wydział nagra najlepszy teledysk i zdobędzie największą ilość fanów! W tym roku będzie wiele nowych i jeszcze lepszych konkurencji. Do tej pory pojawiło się już przeciąganie uczelnianego stara, wyścigi, ujeżdżanie byka, tańczenie, drinkowanie, jak i tradycyjny ślizg na klacie… Nie możesz tego przegapić. Zbierz ekipę i zapisz się na najlepsze zawody w Twoim życiu! SHOW MUST GO ON!