Znamy headlinera Juwenaliów UEK 2016!

Równe 30 dni dzieli nas do Koncertu Głównego Juwenaliów UEK 2016! Kto wystąpi na scenie poza Te-trisem, Mikromusic i Taco? Możecie spodziewać się, że 5 maja pod sceną będzie naprawdę gorąco.

Sigma to brytyjski duet, składający się z perkusisty i basisty. Cameron Edwards oraz Joe „Wooz” Lenzie zaczęli tworzyć razem w 2006 roku w Leeds. Od tego czasu na ich koncie pojawiły się utwory, które grane są w klubach i rozgłośniach radiowych na całym świecie. Ciężko znaleźć osobę, która nigdy nie słyszała ich utworu „Nobody to love” lub „Glitterball”, który został nagrany przy współpracy z Ellą Henderson.

gallery_sigma-2015_1

Krytycy porównują wpływ Sigmy na muzykę drum’n’bass do tego co Skrillex zrobił dla dubstepu. Udowodnili to wydając swój debiutancki album pt. „Life” pod koniec 2015 roku. Ich talent będzie można ocenić osobiście już 5 maja na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Bilety można nabyć na stronie www.biletomat.pl oraz w Klubie Studenckim ZaUEK. Śpieszcie się, bo bilety powoli się kończą!

Tegoroczne Juwenalia UEK napędza State Street Bank.

LOGOJUWE16+SYGNET-01biletomat2SSC_RGB_Horiz_2945