Jako #3 na Perła Juwenaliach UEK 2017 – The Dumplings!

Nie zwalniamy tempa i jak co tydzień ogłaszamy najświeższe informacje. Tym razem czas na naszą trzecią gwiazdę Koncertu Głównego. Już 18 maja oprócz Zeusa i Toma Swoon’a posłuchamy zespołu The Dumplings!

The Dumplings to młody duet ze Śląska tworzący muzykę z gatunku electropop. W skład zespołu wchodzi dwóch przyjaciół – Justyna Święs i Kuba Karaś. Jak sami przyznają poznali się w szkole na konkursie piosenki i od tego czasu niezmiennie współpracują razem. Efektem ich pracy są do tej pory dwa albumy. Debiutancki „No Bad Days” ukazał się w 2014 roku i został między innymi nagrodzony Fryderykiem w kategorii fonograficzny debiut roku. Drugi, „Sea You Later” z 2015 roku sprzedał się w kilkunastu tysiącach egzemplarzy dzięki czemu uzyskał status złotej płyty. Ich ostatni klip „Kto zobaczy” promuje edycję specjalną ostatniego krążka. Mają na swoim koncie występy m.in. na Open’er Festivalu, OFF Festiwalu czy na festiwalach showcase’owych w Wielkiej Brytanii tj. Liverpool SoundCity i The Great Escape w Brighton.

Posłuchaj zapowiedzi The Dumplings w RMF MAXXX!

The Dumplings fot. Bartek Wieczorek (2)

The Dumplings wystąpią na jednej scenie Perła wraz z Tomem Swoon’em, a na scenie Perła Export zagra Zeus. Kto oprócz niego? Poczekajcie jeszcze chwilę. Tymczasem przypominamy Wam również o zakupie biletów na tegoroczny Koncert Główny. Druga pula wciąż w sprzedaży choć rozchodzi z ogromną prędkością! Nie pozwól, aby ktoś sprzątnął Ci bilet sprzed nosa. Do kupienia w klubie studenckim zaUEK, przez internet na portalu eBilet oraz we wszystkich salonach Empik w Polsce.

 

[prisna-google-website-translator]