Guzior #1 gwiazdą Juwenaliów UEK 2022!

Do startu Juwenaliów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zostały 73 dni! Właśnie rusza sprzedaż biletów, a więc to idealny moment, aby ogłosić pierwszą gwiazdę Koncertu Głównego, który odbędzie się 13 maja na terenie Kampusu UEK. Na scenie wydarzenia wystąpi nie kto inny, a Mateusz Bluza, artysta występujący pod pseudonimem Guzior!

Guzior to polski raper i autor tekstów. Współpracował m.in. z takimi wykonawcami, jak Deys, Quebonafide, Kuban, Kukon, Słoń czy Szpaku. Na scenie występuje od 2012 roku. W tym czasie wydał między innymi takie albumy, jak Pleśń, Evil_Things, czy Evil Twin. Autor wielokrotnie nagradzanych singli – Ninja, Płuca zlepione topami i Fala.

Reprezentant Młodych Wilków 4 z 2015 roku jest jednym z przedstawicieli młodego pokolenia polskich raperów. Tworzy mocną, energiczną muzykę, wykorzystując klimatyczne, zróżnicowane beaty, które łączy w trafnych wersach. Nazywany przez niektórych gejzerem indywidualności i wprowadzającym w trans raperem. Jest młodym i utalentowanym wykonawcą, który w swoich tekstach ma mnóstwo błyskotliwych linijek, zarówno bardziej abstrakcyjnych skojarzeń, jak i całkiem zmyślnych panczlajnów. Czasami odnosi się wrażenie, że jego flow jest nie do zatrzymania.

To oczywiście początek naszych muzycznych ogłoszeń. Zachęcamy do śledzenia naszego wydarzenia na Facebooku Juwenalia UEK 2022 – Koncert Główny oraz odwiedzenia juwenaliowego fanpage Juwenalia UEK 2022, aby być na bieżąco z wszystkimi informacjami.

Informujemy również, że od 1.03 ruszyła sprzedaż pierwszej puli biletów na wydarzenie. Bilety można nabyć w Klubie Studenckim zaUEK oraz na stronie biletomat.pl.