Lost Frequencies headliner’em Perła Juwenaliów UEK!

No i poszło w świat! Spodziewaliście się aż takiej petardy jako headliner Koncertu Głównego Perła Juwenaliów UEK 2017? Z przyjemnością ogłaszamy Wam, że 18 maja na Scenie Perła wystąpi belgijski DJ Felix De Laet lepiej znany jako Lost Frequencies!

 

To wielki zaszczyt gościć tak dużą sławę muzyki elektronicznej. W poprzednich latach nie raz udowadnialiśmy, że potrafimy sprowadzić na Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie najlepszych DJ-ów na świecie. Lost Frequencies podtrzymuje dobrą passę i 18 maja zwieńczy dzieło jakim będzie nasz Koncert Główny. Chyba nie musimy nikogo zachęcać, aby teraz już na pewno zakupić Wasze upragnione wejściówki. Spieszcie się, bo biletów w drugiej puli może już niedługo zabraknąć!

 

Kilka słów o artyście:
Pod koniec 2014 roku nowy talent z belgijskiej sceny house pojawił się na rynku muzycznym i zaznaczył swoją obecność zarówno na europejskich listach przebojów, jak i w samym gatunku. Felix De Laet, znany jako Lost Frequencies, wydał światowy hit „Are You With Me” w sierpniu 2014 i szybko udowodnił, że jest artystą, którego warto obserwować, plasując się na pierwszych miejscach list przebojów jednocześnie w Wielkiej Brytanii, Australii, Niemczech, Austrii, Irlandii oraz Szwecji. De Laet spędził także 6 tygodni na szczycie belgijskiej listy przebojów i był pierwszym belgijskim artystą z numerem jeden w Anglii. Kolejny utwór „Reality” stał się we wrześniu 2015 numerem jeden europejskich stacji radiowych i zawładnął umysłami fanów na Starym Kontynencie. Utwór wsparli najwyższej klasy artyści: Dimitri Vegas & Like Mike z wytwórni Smash The House, Tiesto czy Alesso m.in. podczas Ultra Japan, co tylko potwierdziło zainteresowanie osobą de Laeta. Ostatnio zagrał na imprezach znanych każdemu fanowi gatunku – Tomorrowland i Amnesia Ibiza; ponadto miał okazję zaprezentować swoje rytmy szerszej publiczności w audycji Live Lounge w BBC Radio 1.

 

Na Kampusie UEK ogłosiliśmy na żywo Lost Frequencies w RMF MAXXX!

 

[prisna-google-website-translator]