Wybory Najmilszych UEK 2018- rywalizacja w kulturalnym stylu

W tym roku odbywa się już 10. Edycja Wyborów Najmilszego Studenta i Najmilszej Studentki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Po raz kolejny studenci UEK-u mają możliwość zaprezentowania się na scenie, a także rywalizacji między sobą nawzajem.
Projekt od lat cieszy się ciągle rosnącą popularnością – w zeszłym roku do rywalizacji o miano najsympatyczniejszego studenta i studentki UEK zgłosiło się 120 osób! Nic dziwnego – pokonanie wszystkich kandydatów skutkuje zaszczytem reprezentowania uczelni na Juwenaliach Krakowskich. Co roku zmagania uczestników UEK-u ocenia jury, na czele którego stoi Rektor prof. dr hab. Krzysztof Surówka.  Również publiczność ma możliwość oddania głosu podczas wyboru zwycięzcy.
W przerwach pomiędzy kolejnymi konkurencjami dla widowni przygotowane są specjalne atrakcje – rok temu był to stand up oraz pokaz taneczny – i cenne nagrody do zdobycia. Zwieńczeniem zmagań co roku jest koncert. Podczas poprzednich zmagań na scenie wystąpili: ReTo, Kartky & Emes, Kuban, Dwa Sławy, Te-Tris czy Future Folk. W tym roku gwiazdą wieczoru – poza finalistami wyborów – będzie duet Adi Nowak & barvinsky.
Bilety są dostępne do zakupienia na stronie biletomat.pl oraz w Klubie Studenckim zaUEK w cenach 5/10 zł (niebawem 10/15 zł). Warto jak najszybciej znaleźć się w ich posiadaniu, bo to wydarzenie jest gwarancją niesamowitej przygody i świetnej zabawy pełnej dobrego humoru.